
RUSLAND: ‘PRESIDENT DURFT VORSWIJK NIET TE ONTSLAAN’
| dagblad de west | Door: Redactie
Gregory Rusland, voorzitter van de NPS, heeft in gesprek met TBN Prime Alert, gezegd, geen spijt te hebben van het feit, dat de NPS enkele maanden geleden het besluit nam om uit de coalitie te stappen. Volgens hem is dit een van de goede keuzes geweest die de NPS heeft
Rusland verwees hierbij naar de slepende ruzie die er volgens hem is tussen Abop en de VHP over het grondbeleid. “De president durft de minister van Grondbeleid en Bosbeheer niet eens te ontslaan.
Hij gaf aan dat het bij de NPS nimmer om het verkrijgen van posities ging. De partij zou onder andere ambassadeurs- en RvC-posten, toegewezen krijgen.
‘’Plotseling leken alle mogelijkheden open te liggen’’, memoreert voorzitter. Voor de NPS was het volgens Rusland
Rusland reageerde hiermee op geruchten, dat hij de partij zou hebben gedwongen om uit het kabinet te stappen, omdat hij zelf niet in aanmerking was gekomen voor een bepaalde positie.
| dagblad de west | Door: Redactie



































