
Politie zet extra drone in om verdachten vanuit de lucht te volgen
| waterkant | Door: Redactie
De recent opgerichte drone-unit van het Korps Politie Suriname is uitgebreid met een nieuwe drone. Daarmee moet de politie sneller kunnen reageren op incidenten en verdachte situaties, terwijl agenten vanuit de lucht een beter overzicht krijgen van wat zich op de grond afspeelt.
De eenheid is 24 uur per dag inzetbaar en kan de apparatuur onder meer gebruiken om bewegingen en vluchtroutes van verdachten in beeld te brengen. Op basis van die informatie kan de politie gerichter optreden en proberen ontsnappingsmogelijkheden af te snijden.
Met de uitbreiding wil de politie de opsporing verder moderniseren en de capaciteit voor toezicht vanuit de lucht vergroten. De nieuwe drone moet vooral van meerwaarde zijn bij situaties waarin snel overzicht nodig is.
De gemeenschap wordt opgeroepen alert te blijven en verdachte omstandigheden direct door te geven, meldt de politie.
| waterkant | Door: Redactie




































