
Onder slachtoffers steekdrama Commewijne ook twee Nederlandse vrouwen
| waterkant | Door: Redactie
Onder de dodelijke slachtoffers van de steekpartij die vorig weekend aan de Hadji Iding Soemitaweg in Commewijne plaatsvond, bevinden zich twee vrouwen met de Nederlandse nationaliteit. Het gaat om een 69-jarige vrouw uit Rotterdam en een 80-jarige vrouw die in Suriname woonde.
Dat is bevestigd door het Nederlandse ministerie van Buitenlandse
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Volgens een familielid, dat sprak met de regionale omroep Rijnmond, was de 69-jarige
Het geweld speelde zich af in de nacht van zaterdag 27 op zondag 28 december 2025 te Richelieu, ten oosten van Paramaribo. De 43-jarige Dennis Aroma bracht daarbij negen mensen om het leven.
De negen
De man viel eerst zijn kinderen aan, waarna zijn oudste dochter wist te ontsnappen en hulp te zoeken bij buren. De verdachte zou haar hebben
Tijdens die verdere escalatie stak de man onder meer een echtpaar dood. Daarna ging hij naar het huis van buren waar ook de Rotterdamse vrouw verbleef. Uiteindelijk werden in totaal negen mensen gedood.
De verdachte werd na zijn aanhouding in zijn been geschoten.
| waterkant | Door: Redactie



































