• maandag 24 March 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Minister Pané: “SOZAVO no e kisi moni”

| waterkant | Door: Redactie

Minister Ines Pané van Sociale Zaken en Volkshuisvesting in Suriname (SOZAVO) stelt dat politieke tegenstanders bewust de waarheid verdraaien. Tijdens een TV Meeting van de Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP) woensdagavond op staatszender STVS richtte zij zich tot alle hulpbehoevenden en merkte op dat haar ministerie geen geld krijgt om projecten en programma’s uit te voeren, terwijl SOZAVO steeds in een kwaad daglicht wordt geplaatst.

“Eén van de dingen die ik als voorbeeld van de reorganisatie kan meegeven, is de opschoning van de verschillende bestanden. Mensen die niet voldoen aan de criteria voor enkele uitkeringen, kwamen toch in aanmerking en deden

anderen tekort. Dit is stopgezet. Maar dit wordt verdraaid door politieke tegenstanders… door te zeggen dat ik mensen zomaar weghaal uit bestanden.

 

Een ander voorbeeld is het inlopen van achterstanden van verschillende uitkeringen. Vanwege beperkte middelen zijn nog niet alle achterstanden ingelopen. En nog eens is de politieke tegenstander bezig u op een dwaalspoor te zetten door te verkondigen dat de minister niet wil uitbetalen. SOZAVO no e kisi moni,” zei de bewindsvrouw.

De ABOP’er voerde aan dat haar ministerie bestempeld wordt als ‘het ministerie dat niet werkt’ of ‘het ministerie dat het werk niet aankan’.

“Wees waakzaam, kijkt u wie het daadwerkelijk

meent met het volk, wiens hart op de juiste plek is en wie altijd oor heeft voor het volk, ongeacht etniciteit, geloof of politieke voorkeur. U kunt altijd aankloppen,” stelde zij verder.

Volgens Pané heeft de geel-zwarte partij een visie waarbij kansarmen kansen krijgen in de maatschappij en als volwaardige burgers een menswaardig bestaan kunnen leiden,” aldus de Surinaamse politica.

 

| waterkant | Door: Redactie