
KREMLIN:’RUSLAND IS GEEN PAPIEREN TIJGER, MAAR EEN ECHTE BEER’
| united news | Door: Redactie
Kremlinwoordvoerder Dmitry Peskov heeft de beschrijving van Rusland als een ‘papieren tijger’ door de voormalige Amerikaanse president Donald Trump van de hand gewezen. Peskov maakte een harde stelling over de metafoor dat Rusland vaker wordt vergeleken met een echte beer, en dat ‘papieren beren’ niet bestaan.
De opmerkingen van Trump volgden
In reactie hierop verklaarde Peskov in een interview met de Russische zakenkrant RBK dat de Russische economie zich heeft aangepast aan het conflict. Hij zei dat het land in staat is om het leger van de benodigde uitrusting te voorzien, ondanks ‘bepaalde problemen’ die worden verergerd door
Peskov omschreef Trump als een ‘zakenman’ en suggereerde dat hij probeert de wereld te dwingen om Amerikaanse olie en gas tegen een hogere prijs te kopen. Desondanks benadrukte hij dat de Russische president Vladimir Putin Trumps inspanningen om te bemiddelen in het Oekraïne-conflict ‘zeer waardeert’ en dat hun relatie
Volgens Peskov verlopen de gesprekken tussen Rusland en de Verenigde Staten traag. Hij legde uit dat Washington de kwestie van het herstel van de bilaterale banden koppelt aan de oplossing van het conflict in Oekraïne.
Moskou blijft openstaan voor een vreedzame oplossing van de vijandelijkheden, aldus Peskov. Hij voegde eraan
UNITEDNEWS | GEO-POLITIEK/ECONOMIE
| united news | Door: Redactie



































