
Kleine politieke partijen staan vooralsnog niet open voor middenblok
| suriname herald | Door: Redactie
Nieuwe en kleine politieke partijen die gesprekken voeren voor een eventueel middenblok bij de verkiezingen van 2025, stuiten op veel obstakels om te komen tot een bundeling. In gesprek met Suriname Herald hebben enkele van deze partijen aangegeven dat ze vooralsnog niet openstaan voor een middenblok.
Het middenblok zou een alternatief
A20-leider Steven Reyme geeft aan dat hij nog geen heil ziet in het middenblok. “Ik heb ze gezegd dat ik eerst hun verkiezingsprogramma wil zien voordat ik mee kan doen met zo een blok,” zegt Reyme.
John Nasibdar, voorzitter van Nieuw Suriname, geeft aan dat hij
Curtis Hofwijks van PRO geeft aan dat de partij nu
Ook DOE-voorzitter Steven Alfaisi ziet een eventueel middenblok op dit moment niet zitten. “Er worden hier en daar gesprekken gevoerd. Suriname is klein en iedereen praat met elkaar, maar op dit moment focussen we even op de interne zaken binnen DOE,” zegt
Abonneer op ons youtube kanaal.
Bedankt voor het kijken en abonneren.
'Suriname Nieuws Centrale'
| suriname herald | Door: Redactie




































