
Earth Hour: Vanavond verlichting één uur lang uit
| waterkant | Door: Redactie
Elk jaar doen miljoenen mensen over de hele wereld mee aan Earth Hour om het bewustzijn te vergroten van de problemen waarmee onze planeet wordt geconfronteerd. Vanavond Om 20.30 uur wordt wereldwijd, dus ook in Suriname, een uur lang het licht uitgedaan. Zo wordt er aandacht gevraagd voor de aarde en wordt de natuur een stem gegeven.
Earth Hour staat dit jaar in het teken staat van het thema ‘Water & Vuur’. Dit thema benadrukt het cruciale belang van water voor het leven en de uitdagingen die ontstaan door verstoringen in de watercyclus, zoals extreme droogte en overstromingen.
In Suriname wordt Earth Hour dit
Earth Hour is veel meer dan alleen het uitschakelen van de verlichting voor een uur. Het is een krachtige symbolische daad die miljoenen mensen over de hele wereld verenigt in hun streven naar een duurzamere toekomst.
Deze wereldwijde beweging, gelanceerd door het Wereld Natuur Fonds (WWF) in 2007 in Sydney, Australië, heeft zich in de afgelopen jaren verspreid naar meer dan 180 landen en territoria. Het gebaar, hoewel slechts
Terwijl Earth Hour elk jaar voorbijgaat, blijft de boodschap ervan resoneren en groeien. Het is een herinnering aan onze gedeelde verantwoordelijkheid om onze planeet te beschermen en te koesteren voor toekomstige generaties.
| waterkant | Door: Redactie