
Cubanen gooien vuurwerk uit rijdende auto; eentje ontploft binnen waarna ze tegen boom knallen
| waterkant | Door: Redactie
Aan de Letitia Vriesdelaan in Suriname is in de vroege zondagochtend een personenauto frontaal tegen een boom geknald. Het voertuig raakte daarbij zwaar beschadigd.
De politie kreeg melding van het ongeval en ging ter plaatse voor onderzoek.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Volgens informatie die de redactie van Waterkant.Net heeft kunnen achterhalen, waren de Cubaanse inzittenden vanuit de rijdende auto knalvuurwerk aan het afsteken en naar buiten aan het gooien.
Bij het aansteken ging het mis: een stuk vuurwerk werd wel aangestoken, maar glipte uit de hand van één van de inzittenden en
Door de commotie verloor de 25-jarige bestuurder de controle over het stuur en reed met hoge snelheid tegen een boom langs de weg. In de auto zaten naast de bestuurder nog twee vrouwen.
De man, die achter het stuur zat, bleek niet in het bezit te zijn van een rijbewijs. De twee vrouwelijke passagiers zijn per ambulance overgebracht naar de Spoedeisende Hulp; één van hen verkeert in zorgelijke toestand.
De bestuurder is aangehouden voor het rijden zonder rijbewijs en het veroorzaken van een verkeersongeval met zwaar lichamelijk letsel. Hij is overgebracht naar het politiebureau voor voorgeleiding.
| waterkant | Door: Redactie




































