
‘BOREN NAAR OLIE/GAS IN DIEP WATER IS GEVAARLIJK’
| dagblad de west | Door: Redactie
Guyana moet milieubeschermingsmaatregelen eisen van ExxonMobil
Milieuactivist Erlan Sleur vraagt de gemeenschap hulp om een petitie tegen de koolstofbom, veroorzaakt door ExxonMobil in Guyana, te tekenen. “Het boren naar olie/gas in diep water is gevaarlijk. Boren voor de kust van Guyana bedreigt Guyana, de Atlantische Oceaan en het hele Caribisch gebied.
De milieuactivist pleit voor een contract dat ExxonMobil
In de
Wij eisen een onderbreking van de olie- en gasactiviteiten totdat ExxonMobil garandeert dat ze alle milieu-, sociale en economische schade in Guyana en het Caribisch gebied zullen vergoeden als gevolg van een eventuele uitbarsting van een bron of olielek tijdens hun activiteiten.
Wij eisen
Wij eisen een pauze in de olie- en gasactiviteiten totdat de regering van Guyana investeert in banen voor zonne-energie in Guyana in het licht van
Wij eisen een onderbreking van de olie- en gasactiviteiten totdat de regering van Guyana een volledige onafhankelijke audit publiceert van de precontractuele kosten en alle andere kosten die door ExxonMobil en haar partners
Wij eisen een onderbreking van de olie- en gasactiviteiten totdat ExxonMobil de miljarden US$ op een onafhankelijk gecontroleerde geblokkeerde rekening zet die nodig zijn om de veilige en permanente sluiting van de diepwaterbronnen van ExxonMobil aan het einde van de olie- en gasproductie te betalen.
Wij eisen een
| dagblad de west | Door: Redactie




































