• maandag 02 June 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Arbeider verdrinkt bij goudwinningsplaats in Stonkampoe

| KPS | Door: Redactie

B,D (51) die ondernemer is en via een Facebookpagina auto-onderdelen van het merk Toyota Vitz (vanaf bouwjaar 2017) verkoopt, is onlangs slachtoffer geworden van oplichting. De man kreeg via zijn neef, die het socialmediakanaal beheert, contact met een zogenaamd geïnteresseerde koper.

Na telefonisch contact werden afspraken gemaakt en foto’s gedeeld. De koper beweerde dat het geld was overgemaakt en stuurde PDF-bestanden van overmakingsbewijzen, die later niet bleken te kloppen. In goed vertrouwen overhandigde de ondernemer de onderdelen aan een jongeman in een zijstraat van de Hannaslustweg.

De volgende ochtend werd hij opnieuw benaderd met het verzoek om meer geld te geven,

zogenaamd vooruitlopend op een overboeking. Toen de ondernemer doorhad dat het om een frauduleuze constructie ging, besloot hij aangifte te doen bij de politie.

De verdachte N,M (29) maakte gebruik van andere namen en telefoonnummers.

De politie van De nieuwe grond heeft N,M kunnen opsporen en aanhouden. Na overleg met het Miniserie van het Openbaar Ministerie is de verdachte in verzekering gesteld.

Het onderzoek duurt voort……..

| KPS | Door: Redactie