
Vrouw doet aangifte van oplichting tegen man die volgens haar prominent lid politieke partij is
| waterkant | Door: Redactie
Een 45-jarige vrouw in Suriname heeft afgelopen zaterdag aangifte tegen een man gedaan wegens oplichting en verduistering van 800 USD. De verdachte J.D., zou haar hebben voorgehouden dat zij in aanmerking kon komen voor een perceel als ze een bedrag van 1.250 euro aan hem betaalde.
De vrouw zou tegenover de Surinaamse politie verklaard hebben dat ze D. vroeg wat de procedure was om aan een stuk domeingrond te komen, omdat ze opmerkte dat hij een prominent lid is van een bekende politieke partij.
Na een gesprek met J.D. ging de vrouw akkoord, maar omdat ze geen euro’s had, betaalde ze een
Op verzoek van de aangeefster R.Y., schreef J.D. een kwitantie uit als bewijs van de betaling, maar nam deze vervolgens mee. Toen de vrouw hierop aandrong, kreeg ze de kwitantie uiteindelijk in handen.
Tijdens verdere gesprekken begon de vrouw te twijfelen aan de deal en besloot deze te annuleren. Ze vroeg haar geld terug, maar D. beweerde dat het bedrag inmiddels bij een nicht van hem was, die het zou doorgeven aan een zekere P. om de perceelaanvraag te regelen.
Er werd een afspraak gemaakt dat de
Na herhaalde pogingen om haar geld terug te krijgen, besloot de vrouw aangifte te doen bij de Surinaamse politie. De sterke arm is inmiddels bezig met de opsporing en aanhouding van J.D.
| waterkant | Door: Redactie