• donderdag 06 February 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname

VIDEO: Een beetje Suriname in nieuwe Jurassic Park-film

| waterkant | Door: Redactie

Vanaf juli 2025 is de nieuwste Jurassic Park-film getiteld ‘Jurassic World Rebirth’ wereldwijd in de bioscopen te zien. De eerste trailer van deze Hollywood film is woensdag verschenen en wie goed oplet ziet een beetje Suriname voorbij komen.

In het verhaal gaan hoofdrolspelers Scarlett Johansson en Jonathan Bailey op zoek naar iemand die hen kan helpen toegang te krijgen tot gevaarlijke gebieden. Die persoon is de andere hoofdrolspeler Mahershala Ali die de rol vertolkt van Duncan Kincaid, een logistiek expert die zich in Suriname bevindt.

In de trailer (onderaan) is te zien hoe Ali’s personage aan het kaarten en borrelen is in

een setting die zich zou afspelen in Suriname. Op tafel liggen duidelijk herkenbare blikken Parbo Bier en Surinaamse dollars (SRD’s).

Een zeldzaam moment waarin Suriname niet alleen in naam, maar ook visueel wordt vertegenwoordigd in een grote Hollywood-productie. De setting is uiteraard geen Suriname; de daadwerkelijk locaties waar er gefilmd is bevinden zich in Thailand.

Met deze film komt Suriname dus op een unieke manier onder de internationale aandacht. Of we nog meer scènes uit het land mogen verwachten, blijft voorlopig een verrassing. Eén ding is zeker: Surinaamse fans van Jurassic Park en Suriname hebben nu nóg meer reden om de film

in de bioscoop te gaan zien.

Bekijk de trailer hier:

| waterkant | Door: Redactie