• maandag 08 June 2026
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Toyota Vitz in brand gestoken; camera legt handelingen vast

| waterkant | Door: Redactie

Een geparkeerde Toyota Vitz is afgelopen nacht in brand gestoken aan de Mopestraat in Suriname. Dankzij snel ingrijpen van de eigenaresse en omstanders kon worden voorkomen dat het voertuig volledig uitbrandde.

Het gaat om een rode Toyota Vitz die in een garage aan de Mopestraat stond geparkeerd. De 32-jarige eigenaresse ontdekte de brand en wist samen met omstanders het vuur te blussen voordat de brandweer arriveerde.

Door de brand raakten de motorkamer en de voorzijde van de auto beschadigd. De schade bleef daardoor beperkt.

Volgens de benadeelde is er sprake van opzettelijke brandstichting. Op camerabeelden is te zien hoe de vermoedelijke brandstichter naar het voertuig loopt, een vloeistof over de auto verspreidt en deze vervolgens in brand steekt. Daarna verlaat de verdachte de plaats.

De politie van Herman Gooding werd ingeschakeld. Aan de opsporing en aanhouding van de verdachte wordt gewerkt.

| waterkant | Door: Redactie