
Schietincident bij OWOS-bondsgebouw aan vooravond bestuursverkiezingen
| suriname herald | Door: Redactie
Bij het bondsgebouw van de Ogem Werknemersorganisatie Suriname (OWOS) van EBS heeft zich vanavond een schietincident voorgedaan.
Volgens de eerste informatie waren leden van OWOS en enkele andere personen die bij de bond betrokken zijn aanwezig bij het bondsgebouw, aan de vooravond van de bestuursverkiezingen die morgen zullen plaatsvinden.
Een persoon zou vanuit een grijze personenauto in de richting van de aanwezigen hebben geschoten. Daarbij werd ten minste één persoon geraakt.
Het slachtoffer is een zekere Ceder, die eerder op de dag door D-TV Express werd gesproken. D-TV Express was vanmiddag op het terrein van OWOS en sprak daar met verschillende leden van de bond, onder wie Ceder. Enkele uren later raakte hij gewond bij het schietincident.
De politie is inmiddels ter plaatse en heeft een onderzoek ingesteld naar de toedracht. De aanleiding voor de schietpartij en de identiteit van de schutter zijn vooralsnog niet officieel bekend.
Evenmin is vastgesteld
| suriname herald | Door: Redactie




































