
President Simons kritisch op hoge kosten energieprojecten
| snc.com | Door: Redactie
PARAMARIBO — President Jennifer Geerlings-Simons maakt zich zorgen over de hoge kosten van nieuwe energieprojecten in Suriname. Dat vertelde Marcel Eyndhoven, adviseur van de Energiebedrijven Suriname (EBS), woensdag na een gesprek met het staatshoofd.
Eyndhoven gaf een presentatie over de plannen voor toekomstige stroomopwekking. Volgens hem is het belangrijk dat er nu
Daarom werkt de EBS samen met internationale instellingen zoals de Inter-Amerikaanse Ontwikkelingsbank (IDB) en de Islamitische Ontwikkelingsbank. Daarmee worden
Hoge kosten en subsidies
Tijdens het overleg op het Kabinet van de President werd ook gesproken over de kosten van stroom, de lopende projecten en hoe de overheid subsidies verleent. Eyndhoven legde uit dat de prijs van stroom
Volgens hem is het belangrijk dat de regering goed begrijpt waar die kosten vandaan komen, zodat er betere keuzes gemaakt kunnen worden.
Bij het overleg waren naast Eyndhoven ook
| snc.com | Door: Redactie



































