
President Bouterse geeft startsein palmolieproject in Marowijne
| suriname herald | Door: Redactie
President Desi Bouterse heeft vandaag het startsein gegeven van het Patamacca palmolieproject in het district Marowijne. In aanwezigheid van regeringstoppers, de Chinese ambassadeur in Suriname en de investeerder China Zhong Heng Tai Investment Company is dit startsein gegeven.
Foto: President Desi Bouterse heeft vandaag het startsein gegeven van het Patamacca palmolieproject in het district Marowijne. Foto: Suriname Herald
Het staatshoofd is ingenomen met deze mijlpaal die Suriname samen met China Zhong Heng Tai Investment Company heeft kunnen bereiken. Tijdens zijn toespraak gaf hij te kennen dat Suriname samen met de rest van de wereld in een moeilijke positie zit. De enige manier om deze periode te kunnen doorstaan, is om samen te werken aan de vooruitgang van het land. Bouterse is van mening dat we als land moeten beseffen dat we risicokapitaal moeten inzetten voor de snelle ontwikkeling van het land.
Verder zei hij dat er een achterliggende gedachte is bij het opzetten van
Hij hield de aanwezigen voor dat het jaar 2017 er beter uit zal zien voor Suriname, omdat bepaalde investeringen en projecten los zullen komen. Volgens districtscommissaris Freddy Daniël van Marowijne is het startsein van het palmolieproject een grote dag voor het district. Hij vraagt zijn districtsgenoten om dit project te koesteren in het belang en de vooruitgang van het district. De burgervader ziet dit als een kans voor zijn district en hoopt binnenkort de vruchten van dit project te zien.
143 arbeiders kunnen aan een baan
Raoul Abisoina
| suriname herald | Door: Redactie



































