• woensdag 02 April 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Brunswijk: “90.000 stemmen uit Paramaribo en Wanica op mijn naam”

| waterkant | Door: Redactie

Ronnie Brunswijk, voorzitter van de Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij in Suriname (ABOP), verwacht dat hij in totaal 90.000 stemmen uit de districten Paramaribo en Wanica zal krijgen. In Paramaribo zijn 50.000 stemmen van hem, terwijl het in Wanica om 40.000 stemmen gaat.

“Mi ini Paramaribo… deze Brunswijk… deze man hier… 50.000 stemmen. 50.000 stemmen op mijn naam. 50.000 stemmen in Paramaribo, a nummer 1 disi e kisi. En in Wanica 40.000 stemmen. Dus in totaal 90.000 stemmen in twee districten. En in de overige acht districten is het bingo.

En als Bravo iets zegt, dan gebeurt het ook. Dus now now de

wan lo sma e kisi lus’bere, maar ik kan jullie niet helpen. Het gaat gebeuren,” zei Brunswijk donderdagavond op een tv-meeting van de ABOP op staatszender STVS.

Overigens deelde hij de ABOP-kandidaten mee dat zij niet alleen moeten bouwen op de populariteit van de partijvoorzitter. Alle overige 50 kandidaten moeten tonen hoeveel mensen/kiezers achter hen staan.

Als alle 50 kandidaten elk minimaal 1.000 stemmen krijgen, is de target van 100.000+ stemmen sneller gehaald.

Brunswijk benadrukte dat hij vooral wil weten door hoeveel personen Kenneth Amoksi (#27) wordt ondersteund. “Wijs me wat je hebt. Vooral Amoksi, ik kijk naar hem. Hij moet me wijzen,”

aldus Brunswijk.

| waterkant | Door: Redactie