
Betterson: “Deze verkiezing is kwestie van leven of dood voor ABOP”
| waterkant | Door: Redactie
Volgens ABOP-topper Stanley Betterson gaat het bij deze verkiezing om een kwestie van leven of dood voor de Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij in Suriname (ABOP).
“Bijna kan je zeggen dat het om een kwestie van leven of dood gaat. Want als ABOP de stemmen of zetels landelijk niet haalt, dan un’ no puru a stekker moro. Dan na den o puru a stekker. Dan na soso ex yu yere. Ex-ambassadeur, ex-minister, ex-directeur. En ik denk niet dat er iemand hier is die van exen houdt,” zei Betterson vrijdagavond op een ondro oso-vergadering te Sophia’s Lust.
Volgens de oud-minister is er slechts een
Betterson analyseerde de stemresultaten van het ressort Kwatta uit 2020. Daaruit blijkt volgens hem dat van de 11.000 geregistreerde kiezers, slechts 8.800 naar de stembus zijn gegaan. Daarvan hebben 5.000 op de VHP gestemd, terwijl 1.500 kozen voor de NDP. De ABOP kreeg slechts 538 stemmen. In Sophia’s Lust was de geel-zwarte partij de tweede grootste partij met 374 stemmen. Hij rekent erop dat
“Dus als wij de grootste partij willen worden met 100.000+ stemmen, dan moeten wij harder gaan werken. Want als we weer slechts 374 stemmen uit de 2.000 stemmen van Sophia’s Lust krijgen, dan is dat niet veel. Daarom moeten we harder gaan werken, zodat we dit jaar nummer 1 zijn in Sophia’s Lust,” aldus Betterson.
| waterkant | Door: Redactie