• maandag 03 February 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname
default

Beheerder bouwbedrijf overvallen en beroofd van geld en voertuig

| waterkant | Door: Redactie

Een 64-jarige beheerder van een bouwbedrijf in Suriname is zaterdagavond overvallen op zijn werk aan de Sumatraweg.

Vernomen wordt dat rond 23.00 uur de bewaker zich naar zijn slaapruimte begaf, gelegen tussen twee loodsen. Volgens het slachtoffer H.K. werd hij plotseling aangevallen door twee gemaskerde en gewapende criminelen.

Terwijl hij zich verdedigde, wisten de daders een geldbedrag van 10.000 Surinaamse dollars uit zijn broekzak te halen. Vervolgens maakten ze zich uit de voeten in een wit Nissan-busje van het slachtoffer.

Niet lang na de overval werd het gestolen busje met contactsleutel teruggevonden op een kruising van de Sumatraweg en de Bergenshoopweg.

Ondanks de aanval

bleef de beheerder ongedeerd en liep hij geen verwondingen op.

De politie van Lelydorp was na de melding ter plaatse voor onderzoek. Van de daders ontbreekt nog elk spoor.

| waterkant | Door: Redactie