
SLM opnieuw in zwaar weer: technische problemen leggen regionale vloot deels stil
| snc.com | Door: Redactie
De Surinaamse Luchtvaartmaatschappij (SLM) wordt opnieuw geconfronteerd met ernstige operationele problemen. Beide vliegtuigen die normaliter op regionale routes worden ingezet, zijn door technische mankementen tijdelijk buiten gebruik gesteld. Hierdoor is de luchtvaartmaatschappij momenteel aangewezen op slechts één toestel, wat leidt tot aanzienlijke vertragingen en ontevreden reizigers.
Volgens waarnemend directeur Steven Gonesh begon de reeks tegenslagen vorige week woensdag met een technisch defect op de Mid-Atlantische route. Dit leidde tot vertragingen en het noodgedwongen omboeken van passagiers. Enkele dagen later volgde een tweede incident: een zogeheten ‘bird strike’ tijdens een vlucht van Georgetown
Daarbij kwam een vogel in botsing met het vliegtuig, wat resulteerde in een hydraulische lekkage. “Het toestel staat momenteel nog in Georgetown. Reparatie is pas mogelijk na overleg met Boeing en dat kan enkele dagen duren,” aldus Gonesh.
De gevolgen van de technische problemen zijn merkbaar
De SLM
De verwachting is dat het normale vluchtschema
| snc.com | Door: Redactie




































