• zondag 09 March 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname

President Santokhi leest voor op O.S. Middenpad Kwatta

| times of suriname | Door: Redactie

PARAMARIBO – In Suriname wordt jaarlijks op 4 maart de Nationale Voorleesdag gevierd. Op deze dag worden er op verschillende scholen speciale voorleesactiviteiten gehouden, om het lezen bij jonge kin-deren te stimuleren.

In dit kader heeft president Chandrikapersad Santokhi op 5 maart een bezoek gebracht aan de O.S. Middenpad Kwatta. Bij deze gelegenheid las het staatshoofd een verhaal voor aan de leerlingen.

President Santokhi moedigde de leerlingen aan om veel te lezen. “Want door te lezen, kun jij jezelf ontwikkelen”, zei hij. Naar aanleiding van het voorgelezen boek, gaf de president ook mee dat wij in Suriname, ons natuur schoon moeten houden.

Schoolhoofd

Sharda Kalloe toonde zich ingenomen met het bezoek van het staatshoofd. Ze gaf aan dat de school jaarlijks rond de Nationale Voorleesdag activiteiten ontplooit voor de leerlingen. Met het bezoek van én het voorlezen door de president is er dit jaar een extra tintje aan gegeven.


Abonneer op ons youtube kanaal.
Bedankt voor het kijken en abonneren.
'Suriname Nieuws Centrale'


| times of suriname | Door: Redactie