
Minister: RvC-benoemingen zijn politiek — training moet tekort aan expertise opvangen
| waterkant | Door: Redactie
Politieke leiders zijn zich er volgens minister Raymond Landveld van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) wel van bewust dat leden van Raden van Commissarissen (RvC’s) bij diverse staatsbedrijven belangrijke taken moeten gaan uitvoeren en zich moeten gaan buigen over complexe zaken.
Gezien het feit dat het gros van de pas benoemde
“Wat wij gaan doen, is ervoor zorgen dat wij goed met de RvC werken. Als ze capacity building of dat soort dingen
Aan de andere kant heeft TCT volgens hem ook meetings met RvC-leden vallende onder het ministerie gehad om ze bijvoorbeeld uit te leggen wat de prioriteiten zijn en ze hiermee wat begeleiding gegeven.
De afgelopen dagen is er vooral veel kritiek geweest op de
Landveld,
“Vanaf het politieke niveau is gekeken naar de cv’s van de mensen. Ze zijn beoordeeld en goed bevonden. Het zijn staatsbedrijven waar de Staat Suriname aandeelhouder
Volgens de politicus is er wel nieuwigheid door deze regering geïntroduceerd bij staatsbedrijven waar grote veranderingen zouden moeten plaatsvinden. Als voorbeeld noemde hij de SLM en BGVS, waar de
| waterkant | Door: Redactie




































