
Kluis met euro’s, US$ en SRD buitgemaakt bij inbraak in cambio
| suriname herald | Door: Redactie
Bij een inbraak in een cambio aan de Borretstraat hebben inbrekers een kluis met een aanzienlijk geldbedrag buitgemaakt. De kluis bevatte contanten in euro’s, Amerikaanse dollars (US$) en Surinaamse dollars (SRD).
De inbraak werd vanmorgen omstreeks 08.00 uur ontdekt door de eigenaar van het geldwisselkantoor, die onmiddellijk de politie inschakelde. Bij een eerste inspectie bleek dat de daders zich toegang tot het pand hadden verschaft door meerdere toegangsdeuren te forceren.
Volgens voorlopige informatie hebben de inbrekers vervolgens de kluis, die zich in een kantoorruimte bevond, meegenomen. Het exacte geldbedrag dat zich in de kluis bevond, is bekend bij de politie, maar wordt in het belang van het onderzoek niet openbaar gemaakt.
Forensische opsporingsambtenaren hebben ter plaatse sporenonderzoek verricht. De politie zet het onderzoek voort.
| suriname herald | Door: Redactie




































