• woensdag 12 November 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname
default

Jandino Asporaat verhuist met gezin van Nederland naar Curaçao

| waterkant | Door: Redactie

De Nederlandse entertainer, comedian en ondernemer Jandino Asporaat (44), ook bekend van zijn personage ‘Judeska’, is met zijn gezin verhuisd van Nederland naar Curaçao.

Het gezin woont inmiddels vier maanden op het eiland. Asporaat deelde zijn beslissing op sociale media en benadrukte dat de verhuizing een nieuwe fase in hun leven markeert.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Als je nooit probeert, als je nooit die sprong waagt, dan zal je ook nooit weten hoe ver je had kunnen komen. Nou hou je vast: wij emigreren naar Curaçao!”, schrijft de artiest. Volgens

hem wilden hij en zijn gezin eerst rustig wennen aan hun nieuwe omgeving, zonder de druk van publieke nieuwsgierigheid.

Asporaat geeft aan dat zijn verhuizing niet alleen een persoonlijke stap is, maar ook een missie heeft: het versterken van duurzame samenwerkingen tussen de Caribische eilanden en Nederland.

Als ambassadeur van The Caribbean United blijft hij zich inzetten voor projecten op Aruba, Bonaire, Curaçao, Sint Maarten, Saba en Sint Eustatius.

“De projecten op de Caribische eilanden waar we de afgelopen jaren al mee zijn gestart weerspiegelen die missie. Door te emigreren zenden wij een sterk signaal uit en hopen we meer te inspireren

om, waar ook ter wereld, bij te dragen aan duurzame groei,” aldus Asporaat.

Wat betreft zijn gezin: terwijl Asporaat twee weken per maand in Nederland verblijft voor werk, is hij de andere weken volledig aanwezig op Curaçao voor zijn kinderen. Zijn partner Shirley krijgt nu de ruimte om haar eigen carrière en dromen na te jagen.

De entertainer besluit optimistisch: “Ik heb ongelofelijk veel zin in de toekomst! Ben nu al moe.” Voor hem is het een nieuw hoofdstuk, waarin hij met volle energie instapt.

| waterkant | Door: Redactie