
CHINESE DELEGATIE BESPREEKT INFRASTRUCTUURPROJECTEN MET PRESIDENT SANTOKHI
| united news | Door: Redactie
Foto: delegatie van CDIG en LJRB op werkbezoek bij president Santokhi.
Een delegatie van China Dalian International Economic & Technical Cooperation Group Co. Ltd. (CDIG) en partneronderneming Longjian Road & Bridge Co. Ltd. (LJRB) is op werkbezoek in Suriname. Het doel van de missie is de voorbereiding van de bouw van
Op dinsdag 25 maart 2025 brachten de delegatieleden een bezoek aan president Chandrikapersad Santokhi om de uitvoering van diverse infrastructurele projecten te bespreken.
CDIG is verantwoordelijk voor de aanleg van de zeedijk, die zich uitstrekt van
Beide bedrijven benadrukken hun capaciteit om een significante bijdrage te leveren, maar stellen dat de bestaande overeenkomst voor het Dalian V-project herzien moet worden. Naast
De betrokken partijen werken samen met de regering aan aanpassingen van de samenwerkingsovereenkomsten.
President Santokhi sprak zijn tevredenheid uit over de start van de bouw van de beschermingsdam bij Weg naar Zee en onderstreepte het belang van duurzame dijken in de toekomst.
De samenwerking met Dalian verloopt goed en zal verder worden versterkt. Daarnaast ging de president in op de afronding van het IMF-programma en de positieve impact hiervan op de economische stabiliteit.
Hij riep de Chinese bedrijven
| united news | Door: Redactie



































