
Breaking: Ex-president Santokhi overlijdt na onwelwording thuis
| suriname herald | Door: Redactie
Voormalig president Chan Santokhi is vandaag bewusteloos aangetroffen in zijn woning aan de Rooslaan in Lelydorp. Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse nadat de melding was binnengekomen. De 67-jarige Santokhi werd in kritieke toestand aangetroffen, waarna ambulancepersoneel direct overging tot reanimatie.
Na de eerste medische handelingen werd hij met spoed overgebracht naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo. Ondanks alle medische inspanningen heeft hij het niet gehaald en is hij overleden. De exacte oorzaak van de onwelwording is vooralsnog niet officieel bekendgemaakt.
Presidentschap Santokhi was van 2020 tot 2025 president van Suriname. In die periode stond zijn regering voor
Tegelijkertijd kreeg zijn beleid ook te maken met aanzienlijke kritiek vanuit delen van de samenleving en de politiek, onder meer vanwege de sociaal-economische gevolgen van de genomen maatregelen. Deze kritiek en het afnemende draagvlak droegen eraan bij dat hij geen tweede termijn als president wist te behalen.
| suriname herald | Door: Redactie




































