
Belangengroep padieverbouwers krijgen ondersteuning van dc Gobardhan
| keynews.sr | Door: Redactie
De Vereniging Belangengroep Padieverbouwers Nickerie (VBPN), heeft maandag een kennismakingsbezoek gebracht aan districtscommissaris(dc) Senrita Gobardhan.
Bij dat bezoek is naast de kennismaking ook het doel van de vereniging, namelijk het opkomen voor de padieboeren van Nickerie besproken. Deze nieuwe vereniging, voorgezeten door Jagmohansingh Ashwien, bestaat uit 15 leden die uit de ressorten
Premesh Debi, secretaris van de groep, gaf aan dat zij openstaan voor een gesprek en bereid zijn om met een ieder te werken. De dc deelde de groep mee dat zij haar ondersteuning zal geven waar nodig, zolang er wordt gewerkt voor de
Padieboeren, die nog steeds niet gecompenseerd zijn, hebben middels een brief weer de aandacht gevraagd van president Chandrikapersad Santokhi. “De boeren wachten nog steeds op hun gelden”, staat in de brief.
Deze groep kwam eerder al op voor de
Tijdens dat onderhoud was ook minister Prahlad Sewdien van Landbouw, Veeteelt en Visserij
Abonneer op ons youtube kanaal.
Bedankt voor het kijken en abonneren.
'Suriname Nieuws Centrale'
| keynews.sr | Door: Redactie



































