
BEHALVE OLIE PRESTEREN ANDERE SECTOREN IN GUYANA OOK GOED, BLIJKT UIT LAATSTE IMF-RAPPORT
| snc.com | Door: Redactie
The IMF said the recovery of sugar and rice production is contributing to the overall positive growth of Guyana’s non-oil economy.
De in Washington gevestigde instelling voorspelde dat het land in 2022 een groei van 7,2% van het bruto binnenlands product (bbp) zou zien. Het zei dat dit kan worden toegeschreven
Het voorspelt ook dat het niet-olie BBP tot 2027 rond de 5% en 5,2% per jaar zal schommelen. Olie-export overtreft 3 miljard dollar; om dit jaar 59,7% van het BBP van Guyana te vertegenwoordigen volgent
Van cruciaal belang voor het beoordelen van het succes van de diversificatie door de regering is het bijhouden van het aandeel van de niet-olie-economie in de totale economische groei van het land door de jaren heen.
Het IMF verwacht dat de niet-olie-economie tussen 2022 en 2027 zal schommelen tussen 32%
Het zei dat dit te zien is aan de uitbreiding naar niet-traditionele gebieden zoals tarwe en sojabonen, en investeringen in een zadenbank om de voedselzekerheid en diversificatie te vergroten.
Bovendien zei het Fonds
Guyana beschermt zichzelf tegen de gevolgen van de Nederlandse ziekte beter bekend als Dutch
Dit is bedoeld om de discrepantie tussen geografische en beroepsmatige vaardigheden tussen bedrijfstakken in de
Er wordt ook beleid uitgevoerd om het onderwijssysteem te verbeteren, onder meer door te investeren in uitbreiding van scholen op alle onderwijsniveaus. Verder zei het IMF dat de autoriteiten ook kijken naar het immigratiebeleid van het land om veranderende trends aan te pakken en te voldoen aan
bron: oilnow.gy
Abonneer op ons youtube kanaal.
Bedankt voor het kijken en abonneren.
'Suriname Nieuws Centrale'
| snc.com | Door: Redactie


































