• maandag 02 October 2023
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Autobestuurster zonder rijbewijs veroorzaakt fatale aanrijding

| de ware tijd | Door: Redactie

PARAMARIBO — Safiëlla A. ligt onder politiebewaking in het ziekenhuis. Ze is aangemerkt als veroorzaakster van een aanrijding aan de Van ’t Hogerhuysstraat, waarbij de 33-jarige tegenligger Sheik Panchoe kwam te overlijden. Safiëlla A. is niet in het bezit van een rijbewijs en daarom in verzekering gesteld.

De vrouw, die een Toyota Mark X bestuurde, kwam donderdag rond één uur in de ochtend vanuit de richting van Latour. Ter hoogte van de brug over de Saramaccadoorsteek botste ze op tegen Panchoe, die in een Toyota Vitz reed. Beide bestuurders, maar ook R.D., die in de auto van de veroorzaakster zat, werden

gewond afgevoerd naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo.

Panchoe overleed enkele uren daarna aan zijn verwondingen. Op het ontzielde lichaam zal sectie worden verricht. Beide voertuigen hebben zware materiële schade en zijn door de politie van Bureau Nieuwe Haven voor herkeuring in beslag genomen.

| de ware tijd | Door: Redactie