
78-jarige vrouw met veel valuta in auto bewust aangereden door rovers
| waterkant | Door: Redactie
Een 78-jarige automobiliste in Suriname is donderdag op klaarlichte dag het slachtoffer geworden van brutale rovers, die haar bewust aanreden om vervolgens een tas met 26.700 USD en 12.000 euro buit te maken.
Het slachtoffer was naar de bank geweest om het geld uit de kluis te halen en zou vervolgens een perceel gaan kopen. Onderweg werd ze aan de Abraham Samsonstraat plotseling aangereden door een auto.
De seniore burger stapte uit om de schade aan haar auto te bekijken. Op dat moment maakte een man met rasta haardracht een portier van haar auto open. Hij pakte de tas met geld
en rende richting de Kernkampweg.De politie van Munder werd hierover gewaarschuwd en ging ter plaatse voor onderzoek. Van de daders ontbreekt nog elk spoor. Zowel het merk van de auto als het bijbehorend kentekennummer zijn bekend bij de Surinaamse politie.
| waterkant | Door: Redactie